Strona główna

slide
Fru!
Ptaszek, który nigdy wcześniej nie wychylił dzioba poza rodzinne gniazdo, zostaje przez pomyłkę przewodnikiem stada.
slide
Ex Machina
Po wygraniu konkursu programista jednej z największych firm internetowych zostaje zaproszony do posiadłości swojego szefa. Na miejscu dowiaduje się, że jest częścią eksperymentu.
slide
To Właśnie Seks
Bohaterami filmu jest kilka par, które starają się odświeżyć swoje związki i zmagają się z różnymi problemami, głównie natury seksualnej.
slide
Mój Kuzyn Zoran [Klub Konesera]
40-letni Paolo mieszka w małym friulskim miasteczku. Nieodpowiedzialny, namiętnie kochający dobre wino, całe dnie spędza w lokalnej tawernie i z uporem naprzykrza się byłej żonie. Pewnego dnia niespodziewanie spotyka swojego siostrzeńca Zorana, niezdarnego szesnastolatka, który dorastał w słoweńskich górach.
slide
Kopciuszek
Film stanowi kolejną ekranizację słynnej już powieści. Po śmierci ojca zła macocha Elli zamienia dziewczynę w służącą. Los Kopciuszka odmieni dopiero Dobra Wróżka.
slide
Zbuntowana [2D / 3D]
Beatrice Prior konfrontuje się z wewnętrznymi demonami i kontynuuje walkę przeciwko ogromnemu sojuszowi, który może spowodować rozpad społeczeństwa.
slide
Ida [Klub Konesera / Oscarowy Kwiecień]
Bohaterką filmu "Ida" jest nowicjuszka Anna, sierota od dawna wychowywana w klasztorze. Zanim dziewczyna przyjmie śluby i zostanie zakonnicą spotyka Wandę, która mówi Annie, że jest Żydówką. Obie kobiety rozpoczynają podróż nie tylko, by odkryć tragiczną historię rodziny... Film na naszym ekranie 7 kwietnia!
slide
Szybcy i Wściekli 7
Deckard Show pragnie dokonać zemsty za śmierć brata Owena, eliminując Toretto i jego ekipę. Film od 10 kwietnia na naszym ekranie!
Prev
Next

U nas zobaczysz:

Bieżący repertuar Kina Bałtyk i internetowa rezerwacja miejsc dostępne na Filmowa.net

Bilety 2D

pt – nd wt – czw tani pon.
Zwykłe 16 zł 14 zł 12 zł
Ulgowe 14 zł 12 zł 12 zł
Zbiorowe 11 zł 11 zł 11 zł

Bilety 3D

pt – nd wt – czw tani pon.
Zwykłe 20 zł 18 zł 16 zł
Ulgowe 18 zł 16 zł 16 zł
Zbiorowe 15 zł 15 zł 15 zł

Comments are closed.