Strona główna

slide
Dzwoneczek i Bestia z Nibylandii [2D / 3D]
Jelonka, beztroska i utalentowana wróżka świata zwierząt, zaprzyjaźnia się z ogromną bestią i sprowadza ją do Przystani Elfów. Nie wszystkim ten pomysł się podoba.
slide
Uprowadzona 3
Bryan Mills wraca w 3 odsłonie serii "Uprowadzona". Były agent rządowy zostaje oskarżony o zamordowanie żony. Ścigany przez służby musi dowieść niewinności i odnaleźć prawdziwych sprawców zbrodni.
slide
Niezłomny
Adaptacja bestsellerowej książki Laury Hillenbrand, której bohaterem jest Louis Zamperini. Główny bohater - biegacz olimpijski - podczas II wojny światowej zostaje wzięty do niewoli przez siły japońskie.
slide
Wkręceni 2
Szyja poznaje seksowną Klementynę, która zabiera go do Warszawy i wprowadza w świat show-biznesu. Jego zazdrosna żona Jadźka chce za wszelką cenę odzyskać męża, chociażby siłą.
slide
Gra Tajemnic
Dramat biograficzny, którego bohaterem jest matematyk i kryptolog Alan Turing, który pomaga złamać kod Enigmy podczas II wojny światowej.
slide
Duży Zeszyt [Klub Konesera]
Opowieść o losach braci bliźniaków pozostawionych "u babci" podczas wojny przez matkę i uczących się w nowych warunkach zasad pozwalających przetrwać.
slide
Pięćdziesiąt Twarzy Greya
Ekranizacja bestsellerowej powieści erotycznej autorstwa E. L. James. Studentka literatury poznaje przystojnego miliardera, z którym zaczyna ją łączyć nietypowa więź.
Prev
Next

U nas zobaczysz:

Bieżący repertuar Kina Bałtyk i internetowa rezerwacja miejsc dostępne na Filmowa.net

Z przyczyn technicznych tymczasowo zostaje wstrzymana rezerwacja internetowa na film „Pięćdziesiąt Twarzy Greya”. Osoby zainteresowane nabyciem biletu na w/w tytuł proszone są o jego zakup w kasie kina. Za niedogodności przepraszamy.

Bilety 2D

pt – nd wt – czw tani pon.
Zwykłe 16 zł 14 zł 12 zł
Ulgowe 14 zł 12 zł 12 zł
Zbiorowe 11 zł 11 zł 11 zł

Bilety 3D

pt – nd wt – czw tani pon.
Zwykłe 20 zł 18 zł 16 zł
Ulgowe 18 zł 16 zł 16 zł
Zbiorowe 15 zł 15 zł 15 zł

Comments are closed.