Strona główna

slide
Vaiana: Skarb Oceanu [2D - dubbing]
"Vaiana: skarb oceanu" to animowana opowieść o przygodach niezwykłej nastolatki, która wyrusza na pełną niebezpieczeństw wyprawę, by ocalić rodzinną wyspę. Podczas podróży Vaiana pozna potężnego półboga o imieniu Maui. Dzięki niemu osiągnie mistrzostwo w nawigacji oraz rzuci wyzwanie ogromnym potworom morskim i... przeznaczeniu. (mat. dystrybutora; fot. moviesroom.pl)
slide
Vaiana: Skarb Oceanu [3D - dubbing]
"Vaiana: skarb oceanu" to animowana opowieść o przygodach niezwykłej nastolatki, która wyrusza na pełną niebezpieczeństw wyprawę, by ocalić rodzinną wyspę. Podczas podróży Vaiana pozna potężnego półboga o imieniu Maui. Dzięki niemu osiągnie mistrzostwo w nawigacji oraz rzuci wyzwanie ogromnym potworom morskim i... przeznaczeniu. (mat. dystrybutora; fot. youtube.com)
slide
Doktor Strange [2D - napisy]
Potężny czarodziej doktor Strange walczy z siłami ciemności, aby ocalić świat. (filmweb.pl; fot. splay.pl)
slide
Ostatnia Rodzina [Klub Konesera]
Rok 1977. Dziennikarz muzyczny, tłumacz i eseista, Tomek Beksiński wprowadza się do mieszkania obok swoich rodziców. Niebawem wychodzi na jaw, że nad rodziną krąży fatum. (filmweb.pl)
slide
Julieta [Klub Konesera]
Julieta (Emma Suarez) to mieszkająca w Madrycie kobieta w średnim wieku. Przypadkowe spotkanie z Beatriz (Michelle Jenner), przyjaciółką córki, wywołuje w kobiecie powrót wspomnień. Julieta zaczyna je spisywać, doprowadzając do konfrontacji z przeszłością. Musi zmierzyć się z siłą miłości do rybaka Xoana (Daniel Grao), którego utraciła w wyniku śmiertelnego wypadku. (filmweb.pl; fot. medleyland.pl)
slide
Sully
Historia Chesleya "Sully'ego" Sullenbergera, pilota, który wylądował uszkodzonym samolotem pasażerskim na rzece Hudson. (filmweb.pl; fot. martiniagitato.it)
slide
Opieka Domowa [Klub Konesera]
Vlasta, pielęgniarka opiekująca się marudnymi pacjentami w ich domach, z pasją i poświęceniem wykonuje swoją pracę, kocha też gorąco swojego męża Lada i córkę. (filmweb.pl; fot. film.wp.pl)
Prev
Next

U nas zobaczysz:

Wkrótce na naszym ekranie m. in.:

  • Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie

Bieżący repertuar Kina Bałtyk i internetowa rezerwacja miejsc dostępne na Filmowa.net

UWAGA! Kino „Bałtyk” nie realizuje kuponów MyBenefit

Bilety 2D

pt – nd wt – czw tani pon.
Zwykłe 16 zł 14 zł 12 zł
Ulgowe 14 zł 12 zł 12 zł
Zbiorowe 11 zł 11 zł 11 zł

Bilety 3D

pt – nd wt – czw tani pon.
Zwykłe 20 zł 18 zł 16 zł
Ulgowe 18 zł 16 zł 16 zł
Zbiorowe 15 zł 15 zł 15 zł

mapa online

Comments are closed.