Strona główna

slide
Służby Specjalne
Po likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych zostaje stworzona nowa, tajna jednostka do zadań specjalnych. Trafiają do niej m.in. niepokorna, wyrzucona z ABW podporucznik, kapitan, który wrócił z misji w Afganistanie oraz były pułkownik SB. Pracując nad aferami z pierwszych stron gazet będą musieli zmierzyć się z demonami przeszłości. Pewnego dnia odkryją, że tak naprawdę nie wiedzą dla kogo pracują i sami staną się celem.
slide
Miasto 44
Opowieść o młodych, pełnych życia i namiętności warszawiakach. Głównych bohaterów filmu poznajemy na krótko przed wybuchem powstania. Konspiracja to dla nich nie tylko patriotyczny obowiązek, ale i młodzieńcza przygoda.
slide
Obywatel Roku [Klub Konesera]
Nils dzięki zasługom dla lokalnej społeczności zostaje wybrany Obywatelem Roku. Wszystko psuje śmierć syna, który zginął z ręki gangsterów. Nils postanawia samemu wyjaśnić sprawę.
slide
Pszczółka Maja. Film
Sympatyczna pszczółka Maja i jej przyjaciele to popularni bohaterowie milionów. Ich nowe przygody to jak zawsze potężna dawka zabawy i emocji.
slide
Nebraska [Klub Konesera]
Głównym bohaterem jest starzejący się alkoholik, który prosi swojego syna aby ten zawiózł go z Montany do Nebraski. Tutaj mężczyzna ma zrealizować zwycięski kupon na loterii.
Prev
Next

Bieżący repertuar Kina Bałtyk i internetowa rezerwacja miejsc dostępne na Filmowa.net

Bilety 2D

pt – nd wt – czw tani pon.
Zwykłe 16 zł 14 zł 12 zł
Ulgowe 14 zł 12 zł 12 zł
Zbiorowe 11 zł 11 zł 11 zł

Bilety 3D

pt – nd wt – czw tani pon.
Zwykłe 20 zł 18 zł 16 zł
Ulgowe 18 zł 16 zł 16 zł
Zbiorowe 15 zł 15 zł 15 zł

Comments are closed.