Strona główna

slide
Mój Przyjaciel Smok [2D - dubbing]
Tata Grace, Pan Meacham, jest miejscowym rzeźbiarzem z bujną wyobraźnią. Ulubioną opowieścią jego dziecięcej widowni jest historia o samotnym smoku, który zamieszkuje lasy zachodniej Ameryki. Sama Grace uważa przypowieść ojca za najprawdziwsze bajki. Do czasu, gdy w lesie znajduje 10-letniego Pete'a. Malec twierdzi, że nie ma rodziców ani krewnych, a w puszczy opiekuje się nim smok. Grace i jej tata rozpoczynają śledztwo w sprawie pochodzenia chłopca i tajemniczego, leśnego stworzenia. (stopklatka.pl; fot. cojestgrane.pl)
slide
Mój Przyjaciel Smok [3D - dubbing]
Tata Grace, Pan Meacham, jest miejscowym rzeźbiarzem z bujną wyobraźnią. Ulubioną opowieścią jego dziecięcej widowni jest historia o samotnym smoku, który zamieszkuje lasy zachodniej Ameryki. Sama Grace uważa przypowieść ojca za najprawdziwsze bajki. Do czasu, gdy w lesie znajduje 10-letniego Pete'a. Malec twierdzi, że nie ma rodziców ani krewnych, a w puszczy opiekuje się nim smok. Grace i jej tata rozpoczynają śledztwo w sprawie pochodzenia chłopca i tajemniczego, leśnego stworzenia. (stopklatka.pl; fot. youtube.com)
slide
Boska Florence
Mimo fatalnego głosu Florence Foster Jenkins marzy o zostaniu śpiewaczką operową. (filmweb.pl; fot. zobaczzwiastun.pl)
slide
Subtelność [Klub Konesera]
Michel Racine jest sędzią; właśnie prowadzi wyczerpujący proces w sprawie, której poświęca cały swój czas. Podczas jednej z rozpraw dostrzega wśród ławników Dittę - swoją dawną miłość. Czy dawne uczucie przeszkodzi tym dwojgu w wydaniu sprawiedliwego wyroku? (stopklatka.pl; fot. wiosnafilmow.pl)
Prev
Next

U nas zobaczysz:

Wkrótce na naszym ekranie m. in.:

  • Mój Przyjaciel Kot
  • Sausage Party
  • Przyjaźń Czy Kochanie [Klub Konesera]

Bieżący repertuar Kina Bałtyk i internetowa rezerwacja miejsc dostępne na Filmowa.net

Bilety 2D

pt – nd wt – czw tani pon.
Zwykłe 16 zł 14 zł 12 zł
Ulgowe 14 zł 12 zł 12 zł
Zbiorowe 11 zł 11 zł 11 zł

Bilety 3D

pt – nd wt – czw tani pon.
Zwykłe 20 zł 18 zł 16 zł
Ulgowe 18 zł 16 zł 16 zł
Zbiorowe 15 zł 15 zł 15 zł

mapa online

Comments are closed.