Strona główna

slide
Księga Dżungli [2D - dubbing]
Wilcza rodzina przygarnia chłopca, któremu nadają imię Mowgli. Gdy ten podrasta, zaprzyjaźnia się z czarną panterą Bagheerą i niedźwiedziem Baloo (za: filmweb.pl; fot. blaber.pl).
slide
#WszystkoGra
Film "#WszystkoGra" to historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia (za: filmweb.pl, fot. youtube.com)
slide
Pokój [Klub Konesera]
Pięcioletni Jack od urodzenia mieszka z mamą w niewielkim pomieszczeniu, które nazywają pokojem. Chłopiec nie zdaje sobie sprawy, że istnieje świat na zewnątrz (za: filmweb.pl)
slide
Dzielny Kogut Maniek
Sympatyczny kogut Maniek zawsze marzył, aby zostać kimś ważnym. Niestety los zgotował mu życie przeciętnego kurczaka na agroturystycznej farmie. Pewnego dnia nadarza się okazja, aby Maniek dowiódł swojej wielkości: podstępny farmer doprowadza gospodarstwo do bankructwa. Kogut, przy wsparciu rodziny i przyjaciół, musi zawalczyć o wspólny dom. (za: stopklatka.pl; fot. youtube.com)
slide
Dzień Matki
Losy czterech rodzin splatają się w dniu, w którym każdy z nas znowu czuje się jak dziecko. Mąż Sandy właśnie zostawił ją dla młodszej kochanki, a ona próbuje udowodnić sobie, że jest lepszą matką dla swoich pociech, niż gibka macocha. Miranda jest gwiazdą wielkiego formatu, jednak czuje brak nieokreślonego "CZEGOŚ". Stosunki Jessie i jej matki są bardzo napięte. Gdy rodzice wpadają do niej z wizytą, wojna wisi w powietrzu. Z kolei Bradley musi nauczyć się, jak być zarówno ojcem, jak i matką dla swoich dwóch dorastających córek. (za: stopklatka.pl; fot. monolith.pl)
slide
Moje Wielkie Greckie Wesele 2 [Klub Konesera]
Kilkanaście lat po ślubie Toula nadal próbuje uwolnić się od wszędobylskich greckich krewnych. Tymczasem małżeństwo jej rodziców okazuje się być nieważne.
Prev
Next

U nas zobaczysz:

Wkrótce na naszym ekranie m. in.:

  • Nice Guys. Równi Goście
  • Angry Birds

Bieżący repertuar Kina Bałtyk i internetowa rezerwacja miejsc dostępne na Filmowa.net

Bilety 2D

pt – nd wt – czw tani pon.
Zwykłe 16 zł 14 zł 12 zł
Ulgowe 14 zł 12 zł 12 zł
Zbiorowe 11 zł 11 zł 11 zł

Bilety 3D

pt – nd wt – czw tani pon.
Zwykłe 20 zł 18 zł 16 zł
Ulgowe 18 zł 16 zł 16 zł
Zbiorowe 15 zł 15 zł 15 zł

mapa online

Comments are closed.