Strona główna

slide
Więzień Labiryntu: Próby Ognia
Kontynuacja filmu "Więzień Labiryntu". Po ucieczce z Labiryntu, ocalała grupa dzieci musi teraz sprostać jeszcze większemu wyzwaniu, jakim jest zrujnowana planeta. Jak się okazuje, życie w Labiryncie było o wiele łatwiejsze niż na zewnątrz.
slide
Everest [3D - napisy]
Rok 1996. Podczas wspinaczki na najwyższy szczyt świata członkowie ekspedycji stawiają czoło potężnej burzy śnieżnej.
slide
Z Dala Od Zgiełku [Klub Konesera]
Anglia, połowa XIX stulecia. Młoda i piękna Bathsheba Everdene dziedziczy wielką farmę, postanawia walczyć o jej utrzymanie i swą niezależność w świecie zdominowanym przez mężczyzn. Trzech z nich rywalizuje o jej względy, co prowadzi do nieuchronnego konfliktu.
slide
Hotel Transylwania 2 [2D / 3D]
Kiedy do hotelu przybywa bardzo stary wampir Vlad, mieszkańcy będą musieli skonfrontować starą szkołę z nowymi zwyczajami panującymi wśród potworów.
slide
Król Życia
Film "Król Życia" to inteligentna komedia o współczesnym świecie, opowiadająca historię Edwarda, czterdziestoparoletniego mężczyzny, który nie lubi swej pracy w korporacji.
slide
Idol [Klub Konesera]
Stary list napisany przez Johna Lennona i Yoko Ono inspiruje zgorzkniałego muzyka do zmiany stylu życia oraz polepszenia stosunków z biologicznym synem.
slide
Marsjanin [3D - napisy]
Po nieudanej ekspedycji Mark zostaje sam na Marsie. Mimo znikomych zapasów oraz zerwanej łączności z dowództwem mężczyzna stara się przetrwać w trudnych warunkach.
slide
Młodość [Klub Konesera]
Fred i Mick, przyjaciele którzy niebawem przekroczą próg osiemdziesięciu lat, wyjeżdżają do hotelu pod Alpami, gdzie wspominają swoją przeszłość. Ich odpoczynek zostaje nagle przerwany nadejściem wiadomości od królowej Elżbiety.
Prev
Next

U nas zobaczysz:

Bieżący repertuar Kina Bałtyk i internetowa rezerwacja miejsc dostępne na Filmowa.net

Bilety 2D

pt – nd wt – czw tani pon.
Zwykłe 16 zł 14 zł 12 zł
Ulgowe 14 zł 12 zł 12 zł
Zbiorowe 11 zł 11 zł 11 zł

Bilety 3D

pt – nd wt – czw tani pon.
Zwykłe 20 zł 18 zł 16 zł
Ulgowe 18 zł 16 zł 16 zł
Zbiorowe 15 zł 15 zł 15 zł

mapa online

Comments are closed.