Home > > Minonki Rozrabiają [3D]

Minonki Rozrabiają [3D]

Kiedy:
26 Lipiec 2013 o 17:50 – 19:35
Powtórzenia:
Daily do 1 Sierpień 2013
Kontakt:
Rezerwacja32 415 20 33E-mail
Kategorie:

Tajemniczy złoczyńca zamienia słodkie Minionki w paskudne potwory, które pożerają wszystko, co stanie im na drodze. Gru musi je uratować.

W domku na przedmieściu mieszka sobie Gru wraz z córeczkami i całą gromadką Minionków. Gru nie jest już superprzestępcą, lecz wytwórcą dżemów i żelek. Minionki dzielnie pomagają mu w pracy, objadając się galaretkami i innymi słodkościami. Ale pewien tajemniczy złoczyńca chce je wykorzystać, by podbić świat. Specjalny eliksir zmienia dobre Minionki w paskudne fioletowe Minionki-Demonki, które są w stanie pożreć wszystko, co im stanie na drodze. Gru rusza do akcji, by ocalić swoich żółtych przyjaciół. Musi znaleźć sposób, by Minionki-Demonki wróciły do dawnej postaci. Na drodze stanie mu tresowana kura obronna, laserowe zasieki i wiele innych przeszkód.

W polskiej wersji językowej głosu postaciom animowanym użyczyli m. in.: Miłogost Reczek (Eduardo / El Macho), Izabella Bukowska (Lucy), Jacek Król (Silas), Magdalena Wasylik (Margo) oraz Zbigniew Konopka (Dr Nikczemniuk).

gatunek: Animacja, Familijny, Komedia
produkcja: USA
reżyseria: Pierre Coffin, Chris Renaud
scenariusz: Ken Daurio, Cinco Paul
czas trwania: 98 min.
dozwolony od lat: Bez ograniczeń wiekowych

Comments are closed.