Maraton Halloween

Drodzy Widzowie!

Już dziś pragniemy Was zaprosić na kolejny, pełen strachu, Maraton Halloween. Startujemy jak zawsze 31 października. Podobnie jak w zeszłym roku, tak i teraz filmowe straszenie rozpoczynamy o godz. 20:00. Bilety na wszystkie trzy filmy w cenie 30 złotych można już kupować w kasie kina. A oto, co w tym roku dla Was przygotowaliśmy:

 

MARATON HALLOWEEN 2018 r.

1. „Nieznajomi: Ofiarowanie” (prod. USA; reż. Johannes Roberts; czas: 1 godz. 25 min)

Czteroosobowa rodzina Jamesonów zostaje zmuszona przez okoliczności do przeprowadzki w odludną okolicę. Dom okazuje się zaskakująco przytulny i wszystko wskazuje na to, że niesprzyjający los wreszcie postanowił uśmiechnąć się do Jamesonów. Jednak pewnej nocy rozlega się pukanie do drzwi… (kinoinfo.pl)

————————————————————————————————————————————————————–

2. „Suspiria” (prod. USA, Włochy; reż. Luca Guadagnino; czas: 2 godz. 32 min)

Amerykańska tancerka Susie Bannion (Dakota Johnson), udaje się do Berlina, aby rozpocząć naukę w tamtejszej, prestiżowej szkole baletu. Jej przyjazd zbiega się w czasie z tajemniczym zniknięciem Patricii (Chloë Grace Moretz) jednej z wychowanek akademii. Susan, czyniąca niesamowite postępy pod okiem ekscentrycznej dyrektor artystycznej szkoły – Madame Blanc (Tilda Swinton), szybko zaprzyjaźnia się z inną tancerką Sarą (Mia Goth). Kiedy w szkole dochodzi do kilku mrożących krew w żyłach incydentów, obie dziewczyny zaczynają nabierać podejrzeń, co do prawdziwej natury akademii. Wkrótce Susie pozna jej największy, mroczny sekret. (filmweb.pl)

————————————————————————————————————————————————————–

3. „Przebudzenie Dusz” (prod. Wielka Brytania; reż. Jeremy Dyson, Andy Nyman; czas: 1 godz. 38 min)

Sceptyczny wobec zjawisk paranormalnych profesor Goodman otrzymuje list. Tajemnicza notka wydaje się być napisana zza grobu. Wiadomość jest autorstwa Charlesa Camerona, sławnego badacza zjawisk nadprzyrodzonych. Człowiek ten zaginął 15 lat temu i został uznany za martwego. Cameron twierdzi w liście, że potrzebuje pomocy Goodmana, aby wspólnie rozwiązać trzy tajemnicze sprawy, których nie udało się rozwikłać od lat. W trakcie śledztwa profesor spotyka na swojej drodze trójkę osób nawiedzanych przez duchy. Każda z nich opowiada mu swoją historię. Jednak to nie opowieści same w sobie będą najbardziej przerażające, tylko prawda kryjąca się za nimi wszystkimi. (kinoinfo.pl)

Comments are closed.